O nas

Kilka słów o naszej firmie

Zajmujemy się księgowością od 1998 roku. Na przestrzeni lat zdobyliśmy zaufanie licznej grupy Klientów, z których niektórzy są ze nami od samego początku naszej drogi w świadczeniu usług księgowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie jest poparte Certyfikatem Księgowym wydanym przez Ministra Finansów o numerze 29927/2008. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, co zapewnia naszym klientom bezpieczeństwo, które w tej branży jest niezwykle ważne. Powierzając nam prowadzenie księgowości każdy nasz Klient może w pełni skupić się na prowadzeniu i rozwoju własnej działalności.

Naszym celem jest przede wszystkim pomoc Klientom w radzeniu sobie z zawiłościami rozliczeń, przepisów i zasad podatkowych – tak, by prowadzenie działalności gospodarczej stało się lżejsze i prostsze.

Odpowiedzialność, rzetelność, szerokie spektrum usług, a także stały, przyjazny kontakt z Klientem to charakterystyczne cechy naszego biura.

Usługi księgowe świadczymy dla Klientów z całej Polski, klienci przesyłają nam dokumenty zarówno w formie elektronicznej, kurierem lub pocztą. Istnieje również możliwość współpracy zdalnej. W razie potrzeby dojeżdżamy do Klientów. Podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie zapewniając obsługę księgową dopasowaną do potrzeb Klienta.

Zapraszamy na spotkanie lub do kontaktu telefonicznego czy mailowego.